Bez kategorii

Wnętrze domu pod Krakowem

Dom pod miastem to marzenie/jeden z celi w życiu nie jednej rodziny.  Przeważnie jest to życiowa inwestycja, więc z założenia budujemy/kupujemy dom, aby mieszkać w nim kilkanaście lat. 
W związku z tym warto postawić na styl urządzania wnętrz klasyczny, dobrej jakości materiały wykończeniowe (solidne wykończenie posłuży nam przez długi czas, a klasyczny styl jest zawsze modny). Oczywiście najważniejsze, by zwyczajnie styl urządzania domu podobał się nam i byśmy czuli się w nim dobrze!


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Może spodoba Wam się ta aranżacja domu pod Krakowem projektu Mikołajska Studio? Uwagę przykuwa duża przestrzeń dzienna: tekstylna sofa, kominek, duży stół jadalny, oświetlenie (stojąca lampa i żyrandol), a także starannie dobrane dodatki i elementy wykończenia (takie jak: ukryte karnisze, srebrne wazoniki, oświetlenie obrazów). Z salonu (przez jadalnię) przechodzi się do przestronnej kuchni.

Wnętrze domu pod Krakowem

Kuchnia zabudowana szafkami kuchennymi w białym połysku (dół) oraz zdobionymi szklanymi frontami (góra). Okna w kuchni ozdobiono żaluzjami takimi jak w pokoju dziennym (salonie).

Wnętrze domu pod Krakowem

Każde pomieszczenie jest starannie zaplanowane. W korytarzu oprócz zdobionych ścian postawiono także ławeczkę w stylu glamour (pikowaną, błyszczącą), stoliki (jeden błyszczący srebrny, drugi ciemny brąz), powieszono obrazki/ zdjęcia w czarnych ramach.
Łazienka w jasnej kolorystyce (biały) połączona z szarością i energetyzującą zielenią.
W każdym pomieszczeniu są zainstalowane różne źródła światłą – oświetlenie górne, boczne, lampy stojące, a ma to ogromne znaczenie dla poprawnej aranżacji wnętrza.
W całym domu uroku dodają świeże kwiaty. Podoba Wam się ten projekt domu pod Krakowem?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

projekt i wykonanie oraz zdjęcia Mikołajska Studio (zamieszczone za zgodą autora)

4 komentarze