DOM,  Gadżety

Blog Day Grupy Tubądzin

Blog Day Grupy Tubądzin, w którym miałam okazję uczestniczyć, był eventem zorganizowanym dla twórców internetowych przez jednego z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce – Ceramikę Tubądzin.

Chciałabym Wam pokazać jak to wyglądało, co zobaczyliśmy, przybliżyć jakich ludzi miałam okazję poznać. Przecież za sukcesem każdej firmy stoją właśnie ludzie, którzy codziennie budują wizerunek marki urzeczywistniając swoje pomysły.
Ceramika Tubądzin to marka znana z pewnością wszystkim osobom, które urządzają lub remontują swój dom, a w szczególności łazienkę.
Jak sama nazwa wskazuje to producent płytek ceramicznych. Czy przeglądając katalogi wnętrzarskie nie “rzuciła Wam się w oczy” kolekcja sygnowana nazwiskiem znanego projektanta mody Macieja Zienia?

Może szukaliście płytek o dużym gabarycie, które tworzyłyby dużą, gładką, klasyczną i nowoczesną powierzchnię?
Wtedy z pewnością musieliście usłyszeć lub przeczytać o Tubądzinie. W ramach Blog Day miałam okazję zwiedzić najnowszą fabrykę tej Grupy zlokalizowaną w Sieradzu. Została ona wybudowana w ciągu zaledwie 9 miesięcy w 2016 roku. Muszę przyznać, że budynek jest imponujący, pełen nowoczesnych maszyn, nowych technologii, utrzymany w porządku zgodnie z panującymi na terenie zakładu procedurami. To kolejna fabryka tej marki, wszystkie zakłady znajdują się w województwie łódzkim: Tubądzinie i Ozorkowie.
Podsumowując to co zobaczyłam stwierdzam, że produkty Grupy Tubądzin trafią w gusta najbardziej wymagających klientów co do jakości i wzornictwa, do tego to polska rodzinna marka, której walory docenili także inni mieszkańcy Europy, produkty marki Tubądzin kupują m.in. Czesi, Słowacy, Niemcy, Ukraińcy i Rosjanie.

W ramach Blog Day Grupy Tubądzin mieliśmy przyjemność po zwiedzaniu fabryki zapoznać się z najnowszymi trendami w branży oraz usłyszeć jak powstają nowe kolekcje. Spotkanie prowadził architekt markiTubądzin, który zwracał uwagę na to, że płytki to nie tylko łazienka, ale także blaty kuchenne, ściany w sypialni czy nawet zabudowa w salonie!
Mnie szczególnie zaimponowały wielkoformatowe płyty o powierzchni nawet niemal 3 metrów kwadratowych! Gładka powierzchnia na podłodze czy ścianie z jednej dużej tafli wygląda naprawdę imponująco! Oczywiście solidny produkt do aranżacji wnętrz to jedno, ale równie ważne jest fachowe jego zamontowanie. Co ważne, specjaliści marki szkolą fachowców i na rynku usług budowlanych jest ich coraz więcej. Choć spora część osób, które budowały dom lub remontowały mieszkanie ma pewnie trochę inne zdanie 🙂 o “fachowcach” budowlanych.

Dla wszystkich fanów wielkomiejskich kolekcji płytek by Maciej Zień: Paryż, Berlin, Monaco, Londyn, Tokyo i Barcelona “już wkrótce nowa kolekcja”!
Poniżej najmłodszy uczestnik eventu, czyli mój synek 🙂

Po inspirującym dniu i spotkaniu fajnych, zaangażowanych w swoją pracę osób zajmujących się technologią produkcji, marketingiem, projektowaniem, jak i miłych osób z agencji pr-owej organizującej całe wydarzenie mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych i robić sushi, które wspólnie potem jedliśmy!

Oczywiście, podczas warsztatów, nie mogło zabraknąć produktów marki Tubądzin. Używaliśmy płytek ceramicznych jako desek do krojenia!
Podczas wieczornej kolacji porozmawialiśmy wspólnie o wrażeniach z całego dnia.
Myślę, że takie eventy pokazują jak wyglądają marki „od kuchni”, że produkty prezentują się nie tylko okazale w katalogach wnętrzarskich, ale na poszczególnych etapach projektowania i produkcji!

 

8 komentarzy