DOM,  Gadżety

Blog Day Grupy Tubądzin

Blog Day Grupy Tubądzin, w którym miałam okazję uczestniczyć, był eventem zorganizowanym dla twórców internetowych przez jednego z największych producentów płytek ceramicznych w Polsce – Ceramikę Tubądzin.

Chciałabym Wam pokazać jak to wyglądało, co zobaczyliśmy, przybliżyć jakich ludzi miałam okazję poznać. Przecież za sukcesem każdej firmy stoją właśnie ludzie, którzy codziennie budują wizerunek marki urzeczywistniając swoje pomysły.
Ceramika Tubądzin to marka znana z pewnością wszystkim osobom, które urządzają lub remontują swój dom, a w szczególności łazienkę.
Jak sama nazwa wskazuje to producent płytek ceramicznych. Czy przeglądając katalogi wnętrzarskie nie “rzuciła Wam się w oczy” kolekcja sygnowana nazwiskiem znanego projektanta mody Macieja Zienia?

Może szukaliście płytek o dużym gabarycie, które tworzyłyby dużą, gładką, klasyczną i nowoczesną powierzchnię?
Wtedy z pewnością musieliście usłyszeć lub przeczytać o Tubądzinie. W ramach Blog Day miałam okazję zwiedzić najnowszą fabrykę tej Grupy zlokalizowaną w Sieradzu. Została ona wybudowana w ciągu zaledwie 9 miesięcy w 2016 roku. Muszę przyznać, że budynek jest imponujący, pełen nowoczesnych maszyn, nowych technologii, utrzymany w porządku zgodnie z panującymi na terenie zakładu procedurami. To kolejna fabryka tej marki, wszystkie zakłady znajdują się w województwie łódzkim: Tubądzinie i Ozorkowie.
Podsumowując to co zobaczyłam stwierdzam, że produkty Grupy Tubądzin trafią w gusta najbardziej wymagających klientów co do jakości i wzornictwa, do tego to polska rodzinna marka, której walory docenili także inni mieszkańcy Europy, produkty marki Tubądzin kupują m.in. Czesi, Słowacy, Niemcy, Ukraińcy i Rosjanie.

W ramach Blog Day Grupy Tubądzin mieliśmy przyjemność po zwiedzaniu fabryki zapoznać się z najnowszymi trendami w branży oraz usłyszeć jak powstają nowe kolekcje. Spotkanie prowadził architekt markiTubądzin, który zwracał uwagę na to, że płytki to nie tylko łazienka, ale także blaty kuchenne, ściany w sypialni czy nawet zabudowa w salonie!
Mnie szczególnie zaimponowały wielkoformatowe płyty o powierzchni nawet niemal 3 metrów kwadratowych! Gładka powierzchnia na podłodze czy ścianie z jednej dużej tafli wygląda naprawdę imponująco! Oczywiście solidny produkt do aranżacji wnętrz to jedno, ale równie ważne jest fachowe jego zamontowanie. Co ważne, specjaliści marki szkolą fachowców i na rynku usług budowlanych jest ich coraz więcej. Choć spora część osób, które budowały dom lub remontowały mieszkanie ma pewnie trochę inne zdanie 🙂 o “fachowcach” budowlanych.

Dla wszystkich fanów wielkomiejskich kolekcji płytek by Maciej Zień: Paryż, Berlin, Monaco, Londyn, Tokyo i Barcelona “już wkrótce nowa kolekcja”!
Poniżej najmłodszy uczestnik eventu, czyli mój synek 🙂

Po inspirującym dniu i spotkaniu fajnych, zaangażowanych w swoją pracę osób zajmujących się technologią produkcji, marketingiem, projektowaniem, jak i miłych osób z agencji pr-owej organizującej całe wydarzenie mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych i robić sushi, które wspólnie potem jedliśmy!

Oczywiście, podczas warsztatów, nie mogło zabraknąć produktów marki Tubądzin. Używaliśmy płytek ceramicznych jako desek do krojenia!
Podczas wieczornej kolacji porozmawialiśmy wspólnie o wrażeniach z całego dnia.
Myślę, że takie eventy pokazują jak wyglądają marki „od kuchni”, że produkty prezentują się nie tylko okazale w katalogach wnętrzarskich, ale na poszczególnych etapach projektowania i produkcji!

 

8 komentarzy

  • otc hydroxychloroquine

    I reasonable wanted to tell you that I am already doing better with your system of care in return the hydroxychloroquine for arthritis in hands. A certain way that I be sure this is near my answer to what happened on the weekend. My whisper suppress floor in a cycling accident on Sunday and broke his collar bone. After four hours in Emerg at Peacetime Roguish, he was sent nursing home with a support and pain in the neck killers (nauseating narcotics), and a referral owing an Ortho specialist. The make public is degree bad, although if it had pierced the skin, he would experience had surgery hesitation away. It whim have occasion for some nuts and bolts to moored it in the service of healing and to strengthen/protect it in future. Craig is not a complainer period and has a important tolerance as a service to pain. He can’t even espy the doctor til Thursday, then surgery drive be booked. The Ortho doc said the bones can hang around til then. I noise abroad, the magnanimous should not entertain to wait. Horrific against Craig of speed but, here is the enormous difference towards my fervid response:preferably of crying, I got mad and took affray! We are going to apprehend Craig’s parentage doc in Vancouver today to inspect exchange for quicker care.
    Regards. Great information.

  • albuterol nebulizer dosage

    Cannot upon to delineate how much I admiration their appointment hfaventolin. Such an undemanding site to profit by and big prices on my predominantly class’s lenses. Super express email correspondence with reps when I tease a difficulty, they nurture my medication on row in requital for prompt re-ordering and not a solitary spam email. Accurate and estimable of my business.
    Regards. Wonderful stuff!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *