Bez kategorii

Eleganckie mieszkanie położone w Hiszpanii – blog o wnętrzach design

Mieszkanie położone jest w Hiszpanii, zostało zaprojektowane dla pary, która  miała jasno sprecyzowane wymagania. Właściciele chcieli by ich mieszkanie było urządzone klasycznie, ale funkcjonalnie. Zależało im też by koszt urządzenia nie był zbyt wysoki, jednak byli gotowi zakupić droższe meble, które mogą przenieść do domu, który planują wybudować. Uznali także, że najlepiej by „baza mieszkania”: podłogi, ściany były w stonowanej kolorystyce w różnych odcieniach i z naturalnych materiałów: jedwab, len – zasłony, pościele i kapa na łóżko. Uważam, że wszystkie założenia właścicieli zostały zrealizowane, tzn. jest elegancko i klasycznie.

9 komentarzy

 • zuza

  Fajne wnętrza, ale rażą mnie dwie rzeczy: 1. żyrandol (ten złożony z X części) – wydaje mi się za duży i absolutnie nie chciałabym ścierać z tego kurzu. 2. Regały (zupełnie jak magazynowe) z naczyniami i książkami. Trzymanie naczyń na otwartych półkach to słaby pomysł ze względu na kurz.
  Ale poza tym jestem na tak:)

  • Agata

   Hej, mnie też żyrandol nie zachwyca:) te regały rzeczywiście wyglądają jak trochę jak w sklepie ikei tuż przed kasami:))) ale także zgadzam się że mieszkanie ma swój styl.. Super są te pieńki, zasłony, lampy no i taras!

  • zu

   Całokształt jest naprawdę fajny, z zasłonami i tarasem muszę się zgodzić, a pieńki to dla mnie w ogóle hit absolutny, takie mi się marzą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *