DOM,  Gadżety

Fotel uszak – modny mebel

 
 
Fotel to niezastąpione miejsce w salonie.  Można się porządnie „rozsiąść” poczytać gazetę, książkę czy pooglądać telewizor. Do tego z zasady jest jednoosobowy, także nikt nie powinien krępować  naszych ruchów  i nas ograniczać. Jeśli do tego dysponujemy podnóżkiem to nic nam więcej do szczęścia nie potrzeba. Można się tak zrelaksować, że nawet „uciąć sobie drzemkę”.
Obecnie bardzo modny jest fotel – model tzw. „uszak”. Ma solidne oparcie, zakończone ozdobnym elementem przypominającym uszy. Taki fotel pasuje zarówno do wnętrza nowoczesnego, skandynawskiego i klasycznego.
Zresztą nie tylko w salonie można postawić taki mebel, równie dobrze sprawdzi się w sypialni, pokoju dziecka czy nawet obszernym korytarzu.
Obity ładną tkaniną, sam w sobie stanowi ozdobę wnętrza. Może także idealnie dopełnić puste miejsce w naszym pomieszczeniu.
Jeśli szukacie takiego fotela, to koniecznie odwiedźcie stronę polskiego
producenta Lebex
.
Ja zamówiłam właśnie taki fotel i jest świetny! Wybrałam szarą tkaninę numer 491. Oczywiście można zamówić inny kolor oraz pasujące nóżki (malowane drewno). Ja jestem zwolenniczką stonowanym kolorów mebli, które tworzą bazę kolorystyczną w naszym wnętrzu.
 
Fotel jest bardzo wygodny, solidnie wykonany. Każdy mebel firma Lebex wykonuje na indywidualne zamówienie. Pomimo to produkty dostarczane są bardzo szybko, do mnie fotel dotarł w przeciągu tygodnia od momentu zamówienia – kurierem DHL Meble marki Lebex można zamówić w sklepie internetowym Lebex meble, jeśli nie ma jakiegoś produktu wystarczy napisać email. Można także zamawiać na portalu allegro, konto tej marki można zobaczyć tutaj, a link do zakupu tego fotela tutaj. Polecam!
 

zdjęcie nr 1 minimalisti, pozostałe zdjęcia Magda z bloga o wnętrzach Szczypta Designu

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *