Bez kategorii

Mieszkanie położone w Sztokholmie łączące różne style / The apartment is located in Stockholm, combining different styles – blog o aranżacji wnętrz

Mieszkanie jest położone w Sztokholmie, zaaranżowane jako mieszanka różnych styli. Widać tu wpływy stylu skandynawskiego, antycznego i nowoczesnego. Całość w barwach stonowanych z przewagą beżu.

 

źródło: http://www.homedit.com/interesting-flat-in-stockholm-combining-a-multitude-of-styles/

5 komentarzy

 • Anonimowy

  W zagranicznych wnętrzach podoba mi się to, że oni nie wstydząc się zostawić starych oryginalnych, "zastanych" rozwiązań. Tzn. gdy przyjrzycie się tym fotkom – widać stare grzejniki z rurami na wierzchu, stare kontakty, szczeliny między deskami na podłodze.. Mi się to bardzo podoba – wnętrze ma swoją historię, ktoś w nim przed właścicielami i nie trzeba tego wszystkiego zmieniać;) Czy ktoś się ze mną zgadza:))???

  • Design For Life

   Bardzo cenna uwaga ! Uważam, że podejście do "rzeczy używanych" w aranżacji wnętrz ciągle się zmienia. Obecnie coraz więcej osób docenia mieszkania w kamienicach urządzane w stylu klasycznym lub tworzy design rodem z PRL-u. Pozdrawiam

 • Violetta Jagodzińska

  Ciekawe mieszkanie, ciepły klimat. Najbardziej podoba mi się jadalnia – zestawienie starego stołu i nowoczesnych krzeseł. Super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *