Mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie w bieli – 53m2

Biały kolor to bardzo popularna barwa w skandynawskiej aranżacji wnętrz. Rozjaśnia, pozwala uzyskać maksymalną ilość słońca w pomieszczeniu. Do tego pasuje do minimalistycznego wystroju, łatwo komponuje się z innymi barwami.

W mieszkanie białe mogą być zarówno ściany, jak i meble, czy dodatki.

Poniżej prezentuje 53m2 skandynawskie mieszkanie, które składa się z dwóch pokoi: dziennego połączonego z aneksem kuchennym oraz sypialni.

Dużą zaletą tego wnętrza jest spora liczba szafek. Zadbano o to w kuchni (szafki zostały zainstalowane pod sam sufit), w sypialni (bardzo pojemna szafa z przesuwnymi szklanymi drzwiami).

Mieszkanie w bieli – co zasługuje na uwagę w tym wnętrzu?

W tej aranżacji warto zwrócić uwagę także na dodatki w kolorze białym. Stylowy biały wazon o kształcie lwa, a także białe krzesła Eames DSW. To tzw. klasyki designu zaprojektowane przez projektantów Charles i Ray Eames. Co ciekawe obecnie na rynku jest dużo krzeseł “inspirowanych ” tych projektem, które można kupić za nawet nie 100 zł za sztukę. Postawienie takiego krzesła w pomieszczeniu powoduje, że nabiera ono modnego charakteru.

W tym 53m2 mieszkaniu w bieli ustawiono także małe biurko z szarym skandynawskim krzesłem pełniące rolę “domowego biura”. Łazienka jest także biała, wykończona ponadczasowymi płytkami.

Mieszkanie 53m2 w bieli – dodatkowe atuty

W tym lokalu dodatkowy atut to balkon z ciekawym widokiem na port oraz parking na rowery. To mieszkanie znajduje się w Szwecji. Tam rowery postawione “na platformach” i duże parkingi na jednoślady nie są niczym dziwnym. Rower w kraju skandynawskim to niezwykle popularny ten środek lokomocji.

źródło zdjęć – reveny.se (umieszczone za zgodą)

4 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *