DOM,  Gadżety,  Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe,  Mieszkanie dwupokojowe

Nowoczesna kuchnia i jadalnia

 

Nowoczesna kuchnia i jadalnia jak wygląda? Trudno generalizować, ale przeważnie to aneks otwarty na przestrzeń dzienną, wykonany w minimalistycznym stylu. Proste formy, jasne barwy (nadal szczególnie modna jest biel) i skromność w doborze dodatków.

Nowoczesna kuchnia to z pewnością nie jest miejsce do zbytniego eksponowania garnków, zastaw czy innych akcesoriów i urządzeń. Sprzęty AGD najczęściej w zabudowie, szafki dopasowane do pomieszczeń.

Natomiast nowoczesna jadalnia to także dopasowany stół w prostych formach. Nieważne czy okrągły, kwadratowy czy prostokątny, ale bez zdobień (zarówno w formie), jak i zbędnych nakryć – obrusów, ściereczek czy wazoników.

 

Aranżacja nowoczesnej kuchni i jadalni jest bardzo ważna, ale jeszcze ważniejsza jest serwowane jedzenie. Potrawy, które przygotowujemy (oprócz kochającej rodziny) tworzą klimat naszej kuchni.

W dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu na gotowanie i zmywanie, a nie każdy lubi jeść “poza domem”, dlatego coraz częściej w naszych kuchniach i jadalniach pojawia się catering dietetyczny jak fitapetit.com.pl.

Co ważne jedzonko można zamówić do największych miast w całej Polsce, diety dostarczane są bezpłatnie na terenie dużych miast w Polsce m.in. Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Łódź, Poznań, Płock, Wrocław, Katowice, Kielce, Lublin, Kraków. Istnieje także możliwość zamówienia do innych stref, szczegóły na stronie.

Na stronie Fitapetit  można wybrać spośród różnych diet (m.in wegetariańska, bez laktozy) podając kaloryczność. Zamawianie jest łatwe, system wylicza cenę posiłków. Muszę przyznać, że sama jeszcze nie korzystałam z cateringu dietetycznego, ale słyszałam od znajomych, że przygotowane posiłki o określonej kaloryczności sprzyjają odchudzaniu, podtrzymaniu określonej wagi.

Korzystaliście już i możecie polecić catering, dajcie znać w komentarzach!


Nowoczesna kuchnia i jadalnia to nie wszystko, aby wnętrze naszego domu wyglądało ładnie konieczne jest dopasowanie pozostałych pomieszczeń. W tej aranżacji beżowa sofa, obrazki w czarnych ramach i niewielka ilość dodatków tworzą spójną całość!

zdjęcia reveny.se

Jeden Komentarz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *