DOM,  Gadżety

Zegar praktyczny gadżet w aranżacji wnętrz

Zegar pełni przede wszystkim funkcję praktyczną, odmierzając i wskazując nam czas to oczywiste. W codziennym natłoku spraw użycie zegarka jest koniecznością, jest to nieodłączny detal aranżacji wnętrz, a także naszej biżuterii pomimo, że większość z nas ma zegar „ukryty” w telefonach.

Po co nam dodatkowy zegar? Wiele z nas woli patrzeć na większy wyświetlacz, który da nam właśnie zegar, element dekoracji wnętrz. To oczywiście także piękna ozdoba pokoju i nieważne czy znajduje się w sypialni, salonie czy pokoju dziecka. Zegary bywają także elementem regału (jak poszukiwany, bo niedostępny już w regularnej sprzedaży model IKEA pendel, zdjęcie poniżej).

Zegary tworzą także bardzo ciekawą mozaikę, jeśli są powieszone pośród ramek i obrazków na ścianie. Dla „gadżeciarzy” są wersję z wyświetlaniem godziny na ścianie, „rzutnikiem”, dużym wyświetlaczem, budzikiem, stacją pogody itp.

 

 

 

 

 

 

A dla minimalistów ozdobą wnętrza mogą stać się nawet zegarki, które … nosimy na ręku. Brzmi dziwnie? Wystarczy ładny stylowy zegarek powiesić na drzewku / stojaku z biżuterią, bo to właśnie przedmioty tworzą wnętrze. Dla osób, które kochają mode i ładne przedmioty polecam sprawdzić najmodniejsze modele zegarków 2019 na https://zegarkicentrum.pl/zegarki-guess.

 

Guess to fajny design, dobra jakość i stosunkowo nie wysoka cena, na stronie zegarkicentrum znajdziecie podobne marki w lepszych ni stacjonarnie cenach: Calvin Klien, Daniel Wellington, Lacoste czy Timex.

fot. 1-walkcase.club, 2 – stylecurator.com.au, 3- imgED, 4 i 5 zegarkicentrum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *