DOM,  Gadżety

Pomysł na dekorację ściany – malowane pasy

Ściana w pokoju może być bardzo ozdobna. Dzięki temu nawet obrazki i inne dekoracje mogą okazać się niepotrzebne. Pomysł na dekorację ściany to pomalowanie jej w pasy. Pasy mogą być ułożone poziomo, pionowo lub na skos. Przedstawiam aranżacje wnętrza, które należy do blogerki, prowadzącej stronę  Damask & Dentelle. Można zobaczyć jak krok po kroku pomalowała ścianę w pomieszczeniu, które służy jej także jako domowe biuro i przyjmowanie kontrahentów.
Aby wykonać malowane pasy, okleiła ona ściany taśmą malarką, pomimo tej pomocy malowanie nie jest łatwe i należy być bardzo starannym, by ściana była ozdobą w pomieszczeniu!
W tej aranżacji na ścianie zawieszono także ciekawe lustro i kolorową girlandę. Kominek ozdobiono stylowe lustro oraz postawiony obrazek, który jest w pastelowych kolorach jak większość ozdób w tym wnętrzu.

6 komentarzy

 • Anonimowy

  Swietny kolor dobrałaś i pasy w skos super wyglądają na tej ścianie tak nowocześnie i pięknie się komponują z tą śliczną ramą w starym stylu. Inaros

 • Anonimowy

  super wnętrze, szkoda, że jestem po remoncie, poszłabym w tę mańkę. Ale też trochę poeksperymentowałam, żeby nie było. Efekt ombre, czyli cieniowanie na jednej ścianie farbami śnieżki. Przykuwa uwagę 🙂

 • Natali

  Świetny pomysł na odświeżenie wnętrza. Mam dość mały pokój i zastanawiam się jak takie pasy sprawdziłyby się w takim pomieszczeniu? Czy lepiej pomalować je poziomo,a może z ukosa? 🙂 Chciałabym oczywiście optycznie powiększyć pokój.

 • Anonimowy

  Ja już takie pasy mam w sypialni, wyhaczyłam je w katalogu Śnieżki, ale u nas sa to pasy pionowe o różnej szerokości