DOM,  Gadżety,  Mieszkanie dwupokojowe

Stół do jadalni – wybierzmy najlepszy!

Stół w jadalni to bardzo ważny mebel. Wokół niego koncentruje się życie rodzinne, codziennie zasiadamy przy nim spożywając posiłki i prowadzimy długie rodzinne debaty na ciekawe “niekończące się” tematy. Stół musi być solidny, praktyczny, ale także ładny. Może być wykonany zarówno z litego drewna, szkła czy tworzywa. Do stołu koniecznie należy wybrać wygodne pasujące krzesła! Jaki stół do jadalni wybrać? Odpowiedź jest prosta – najlepszy! Najlepszy czyli jaki? Gusta są różne, wiadomo, że oprócz funkcji praktycznych, musi także spełniać nasze walory estetyczne. Ogromny wybór stołów do sypialni znajdziemy na stronie mebli Forte Zobaczcie kilka najmodniejszych propozycji:

Drewniany biały stół ze zdobionymi nogami, może spodobać się wielbicielom klasyki i przestronnego skandynawskiego designu. Możliwość rozłożenia sprawdzi się idealnie w przypadku zorganizowania imprezy rodzinnej. “Na Co Dzień” natomiast (szczególnie jeśli mieszkamy w niewielkim wnętrzu) warto mieć możliwość złożenia dużego stołu, to praktyczne i wygodne rozwiązanie!

 

Piękna nowoczesna bryła (w aranżacji widoczny na zdjęciu numer 1) z zaokrąglonymi brzegami blatu oraz nóg. Dzięki temu uzyskano “lekką” linię oraz niesłychaną praktyczność (brak kantów stołu, gdy w naszym domu są małe dzieci to świetna sprawa, minimalizujemy możliwość uderzenia i powstawania siniaków!). Ta propozycja jest idealna dla osób lubiących nowoczesność we wnętrzu. Wystarczy dobrać do tego stołu tapicerowane krzesła w podobnej stylistyce i już możemy spędzić przy stole kilka godzin, zarówno na posiłki, jak i pracę przy komputerze.

  • Stół rozkładany EST45-C172 z kolekcji Baricco to świetna propozycja do małych mieszkań. Stół ten jest niewielkich wymiarów, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się w małym wnętrzu pokoju dziennego czy kuchni. W razie potrzeby można go szybko rozłożyć!

Ja wybrałam trzy stoły z oferty marki Forte, jednak wybór jest ogromny. Zobaczcie na stronie lub w salonach meblowych Agata. Kolekcje mebli obejmują także komody, szafki, witryny i inne stoliki. Najlepszy stół to przede wszystkim taki “skrojony na miarę” naszego wnętrza, ale także solidny i ponadczasowy, w końcu stół to nie jest mebel, który zmieniamy co sezon, ma nam służyć długie lata!

3 komentarze

  • Marek

    Moim zdaniem dobry jest stół rozkładany, taki , który możemy dostosowac do potrzeb. W prawdzie nie mam jeszcze takiego, ale kto wie…

  • Marek

    Stól w jadalni jest waznym elementem, tam spotyka się cała rodzina na wspólnym posiłku. Tak można wspólnie grać w gry planszowe. U mnie stoi stół w pokoju w którym ma nieco inne przeznaczenie. SŁuży jako duże biurko. Mam małe M więc muszę nieco kombinować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *