DOM,  Gadżety

Jysk – mieszkanie w Gdańsku i świąteczne dekoracje

Jysk to skandynawski design w „czystej postaci”. Firma założona przez młodego Duńczyka. Co ciekawe człowieka bez żadnego majątku, za to pełnego energii, odwagi i pomysłów. Jego pomysł na otworzenie własnej sieci sklepów pojawił się po zdobyciu doświadczenia w firmie produkcyjnej i sklepie z artykułami domowymi. Twórca marki Jysk to Lars Larsen.

Dzisiaj Jysk to wielki koncern JYSK, sieć sklepów z meblami i dodatkami do aranżacji wnętrz.

8 października 2020 roku Jysk zaprosił blogerów i influencerów z branży wnętrzarskiej i lifestylowej z całej Polski, aby odkryli jesienną krainę przytulności na gdańskiej Wyspie Spichrzów.

Tego dnia na pasjonatów wnętrz czekało specjalnie zaaranżowanie mieszkanie w sercu Gdańska z widokiem na Motławę z duński designem marki Jysk.

„W stylu skandynawskim najważniejsze są przestrzeń, światło, naturalne meble, ale również dodatki. Wykorzystaliśmy produkty JYSK, aby pokazać jak można zaaranżować mieszkanie, zachowując balans pomiędzy ciepłym i przytulnym charakterem przestrzeni a komfortem i funkcjonalnością„– mówiła Joanna Kalinowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu JYSK Polska.

Trzeba przyznać, że mieszkanie wygląda zarazem przytulnie i nowocześnie, a jak na skandynawski styl to nie brak mu kolorowych dodatków. Aksamitne fotele, szklana witrynka, drewniane elementy łączone z metalem to obecnie bardzo modne trendy w aranżacji wnętrz.

Jysk – Black Friday (Week) 2020

W tym roku Black Week trwa w sklepach Jysk aż do niedzieli 6 grudnia. Choć przez długi czas branża meblarska (z powodu pandemii) nie mogła funkcjonować normalnie to z zakupami świątecznych dodatków i dekoracji każdy powinien zdążyć.

Spójrzcie co fajnego można „”upolować” na tegorocznym Black Friday (Week):

Dodatki to domu: pudełka, tablica, ramki, pokrowce na poduszki. Za dosłownie kilka złotych możemy odmienić swoje wnętrze lub sprawić bliskiej osobie radość kupując drobny i praktyczny upominek.

Marka Jysk ma naprawdę świetne dodatki o dobrej jakości, a ponad to organizuje fajnie eventy.

Poniżej wspomnienie z edycji spotkania dla blogerów wnętrzarskich Sopot 2019 roku.

zdjęcia autorstwa @jysk.polska oraz @szczyptadesignu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *