Gadżety

Salon fryzjerski w Paryżu – aranażacja

Salon fryzjerski – urządzając wnętrze takiego lokalu użytkowego warto poszukać inspiracji wnętrzarskich (jak przy każdej innej aranżacji). Może warto udać się na wirtualną wycieczkę do Paryża?

Czy stolica mody i dobrego stylu oferuje nam ponadprzeciętne aranżacje salonów fryzjerskich? Oceńcie sami! Ile osób tyle gustów. Paryż charakteryzuje się specyficznym miejskich klimatem i aranżacją wnętrz pełną sztukaterii, z drewnianą podłogą i białymi ścianami. Nie inaczej jest przy aranżacji salonów fryzjerskich.

Salon fryzjerski to miejsce, w którym nie tylko dbamy o nasze włosy, ale także dobry pomysł na pogawędki, w których obowiązkowo musimy napić się dobrej kawy i zjeść słodkie przekąski 😉

Salony fryzjerskie  w Paryżu są ciekawe (np. sporo „luzu” wymaga aranżacja ze zdjęcia nr 1 w stylu wczesnego PRL-u), ale uważam, że nie odbiegają niczym od naszych krajowych rozwiązań. U nas także są piękne wnętrza salonów fryzjerskich w Warszawie, Krakowie czy Łodzi (właściwie każdym dużym i średnim mieście), akcesoria do salonów fryzjerskich (i nie tylko można zamówić przez internet na stronie) enzopolska.pl, wygodne fotele fryzjerskie, umywalki, biurka i najważniejsze dobrej jakości nożyczki fryzjerskie!

Dla wielbicieli „unikatowych” rozwiązań, wypchany struś w aranżacji wnętrz salonu fryzjerskiego w Paryżu, czy ktoś jest „za”?

Jeden komentarz

  • GetFull

    Bardzo interesujący artykuł o aranżacji salonu fryzjerskiego w Paryżu! Widać, że stolica mody i dobrego stylu nie zawodzi również w kwestii wnętrzarskich inspiracji. W artykule przedstawiono wiele ciekawych propozycji, które na pewno zachwycą każdego miłośnika pięknych aranżacji wnętrz. Jednocześnie, warto zauważyć, że piękne i funkcjonalne wnętrza salonów fryzjerskich możemy znaleźć również w Polsce, co jest bardzo dobrą informacją dla wszystkich z nas. Artykuł skłania do refleksji nad tym, że aby stworzyć piękne i przyjemne dla klientów wnętrze salonu fryzjerskiego, nie musimy wyjeżdżać za granicę, a możemy znaleźć inspirację w naszym własnym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *