Kawalerka, mieszkanie jednopokojowe

Pomysłowe małe mieszkanie

Określenie pomysłowe bardzo pasuje do małego mieszkania. W takich wnętrzach liczy się każdy metr, a nawet centymetr. To dzięki dobremu planowaniu jesteśmy w stanie zapewnić sobie komfortową przestrzeń i „kąciki”, które spełniają różne funkcje.

To mieszkanie jest „mistrzem” w dziedzinie pomysłowości – na jednej ścianie zmieścił się aneks kuchenny oraz łóżko sypialniane. Dzieli je ściana z oknem – dzięki temu do aneksu kuchennego wpada słońce z okna, które znajduje się przy łóżku. Z drugiej strony jeśli współdzielimy nasze małe mieszkanie z inną osobą, to zasłaniając okno można jeszcze spokojnie spać, gdy drugi lokator musi zjeść śniadanie przed wcześniejszym wyjściem do pracy. Super pomysłowe – trzeba przyznać 🙂

Jeśli wydaje Wam się, że lepszym rozwiązaniem są osobne pomieszczenia, warto pamiętać, że nie da się tego uzyskać na bardzo małej przestrzeni.

W małym mieszkaniu pomysłowe są także dekoracje. Skoro zabierają przestrzeń, to może warto „odkryć” kawałek ściany i stworzyć z tego unikatową dekorację mieszkania. Oczywiście zawsze najlepiej sprawdzą się jasne kolory, to zawsze optycznie powiększy przestrzeń oraz uwydatni efekty naszej kreatywności!

zdjęcia pomysłowego małego mieszkania autorstwa reveny.se

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *